Hitreje kot brskalnik!

Vladimir Kerkez

Index Vladimir Kerkez

Vladimir Kerkez, slovenski kolesar, * 1. marec 1984, Kranj.

8 odnosi: Dirka po Madžarski, Kolesarstvo, Kranj, Memorial Nevio Valčić, Slovenci, VN Krke, 1. marec, 1984.

Dirka po Madžarski

Dirka po Madžarski (Magyar Körverseny, Tour de Hongrie) je cestna etapna dirka po Madžarski, ki z več presledki poteka od leta 1925.

Novo!!: Vladimir Kerkez in Dirka po Madžarski · Poglej več »

Kolesarstvo

thumb Tour de France Kolesarstvo je aktivnost vožnje s kolesom, ki se uporablja tako v transportne namene, kot za namene športa, rekreacije ali turizma.

Novo!!: Vladimir Kerkez in Kolesarstvo · Poglej več »

Kranj

Kranj je mesto na Gorenjskem v Republiki Sloveniji, sedež Mestne občine Kranj in upravne enote.

Novo!!: Vladimir Kerkez in Kranj · Poglej več »

Memorial Nevio Valčić

Memorial Nevio Valčić (hrvaško Memorijal Nevio Valčić) je bila enodnevna cestno-kolesarska dirka s štartom in ciljom v Loboriki, Istra, ki jo je organiziral Biciklistički klub Loborika v spomin na puljskega kolesarja Nevia Valčića.

Novo!!: Vladimir Kerkez in Memorial Nevio Valčić · Poglej več »

Slovenci

Slovenci so južnoslovanski narod, ki danes večinoma živi v Sloveniji (1,63 milijona), v tržaški, goriški in videmski pokrajini v severovzhodni Italiji (100.000), na avstrijskem Koroškem in na Štajerskem v južni Avstriji (25.000), na Hrvaškem (13.000) in Madžarskem (3.000).

Novo!!: Vladimir Kerkez in Slovenci · Poglej več »

VN Krke

Velika nagrade Krke (angleško Grand Prix Krka) je bila enodnevna kolesarka dirka po Dolenjskem in ciljem v Novem mestu.

Novo!!: Vladimir Kerkez in VN Krke · Poglej več »